Нафтогаз у квітні знизив ціни на газ

20 березня 2019, 11:23

Нафтогаз України опублікував ціни на природний газ, які діятимуть з 1 квітня

З 1 квітня 2019 року промислові споживачі, що співпрацюють з Нафтогазом України на умовах попередньої оплати, купуватимуть газ за ціною 5990 грн/тис. куб. м (без ПДВ та витрат на його транспортування магістральними та розподільними трубопроводами). Про це повідомляє прес-служба компанії.

Відео дня

"В березні компанії Нафтогазу скористалися привабливою ринковою ситуацією і закупили достатні обсяги газу для забезпечення побутових споживачів групи. Враховуючи це, Газопостачальна компанія Нафтогаз України знизить ціну на квітень для своїх побутових споживачів в Кіровоградській області та інших регіонах на 2%, не встановлюючи максимально можливу торгову націнку постачальника, що дозволена законодавством", - сказано у повідомленні.

Таким чином, кінцева ціна газу для побутових споживачів ГПК Нафтогаз України складе 8,38 грн за куб. м замість 8,55 грн за куб. м (включно з ПДВ та витратами на його транспортування магістральними та розподільними трубопроводами).

Цінові пропозиції на природний газ, що діятимуть з 1 квітня 2019 року, для промислових споживачів, які працюють на умовах оплати протягом або після періоду поставки, Нафтогаз додатково оприлюднить до кінця місяця з урахуванням ринкової кон’юнктури.

З детальними умовами комерційної пропозиції Нафтогазу на квітень можна ознайомитись за цим посиланням.

Раніше повідомлялося, що Нафтогаз запропонував Кабміну перейти до ринкових цін на газ для населення з 1 квітня.

У відповідь прем’єр-міністр Володимир Гройсман доручив Нафтогазу і Мінфіну почати переговори з МВФ про перехід до ринкової ціни газу для населення.

Показати ще новини
Радіо NV
X