Нафтогаз спише і реструктуризує борги 65 підприємств

13 вересня 2017, 11:34
Компанія Нафтогаз України має намір списати і реструктуризувати заборгованість за використаний газу щодо 65 підприємств теплоенергетики

Про це сказано в повідомленні прес-служба Нафтогазу.

Зокрема, компанія прийняла рішення про списання заборгованості в сумі понад 385 млн грн, реструктуризацію заборгованісті в сумі близько 680 млн грн. Крім того, прийнято списувати заборгованість за умови повного виконання договору реструктуризації в сумі близько 325 млн грн.

Відео дня

У компанії додали, що 38 теплопостачальним підприємствам направлено листи про готовність укласти договір реструктуризації відповідно до чинного законодавства, яке передбачає надання гарантії органом місцевого самоврядування при укладанні відповідного договору.

За даними Мінрегіону, заборгованість регіональних теплопостачальних компаній за газ скоротилася з початку 2017 року на 22% - до 21 млрд грн, зазначає liga.net.

Раніше повідомлялося, що борг компанії Київенерго перед Нафтогаз України складає 4,2 млрд грн. При цьому, витрати Київенерго на оплату транспортування газу становлять менше 10% загальних витрат компанії.

Показати ще новини
Радіо NV
X