Нафтогаз різко збільшив імпорт газу в Україну через свою швейцарську "дочку"

20 вересня 2017, 09:38
Компанія Нафтогаз України у серпні збільшила обсяг поставок природного газу в Україну через дочірню швейцарську компанію Naftogaz Trading Europe S.A. у 7 разів

Про це свідчать дані дослідження Консалтингової групи А-95, передає enkorr.

Якщо у липні Нафтогаз отримав від Naftogaz Trading Europe близько 7 млн куб. м газу, то у серпні, за оперативними даними, близько 50 млн куб. м.

Відео дня

Нагадаємо, що в липні Нафтогаз почав поставляти природний газ в Україну через дочірню швейцарську компанію Naftogaz Trading Europe S.A.

У 2017 році Нафтогаз планує імпортувати через Naftogaz Trading Europe S.A. 1,7 млрд куб. м природного газу, що складає близько 20% від планового річного імпорту. Згідно зі стратегією Нафтогазу, всі закупівлі імпортного газу доцільно проводити через Naftogaz Trading Europe, за винятком закупівель на кредитні кошти міжнародних фінансових організацій (ЄБРР, Світовий банк).

Одним із завдань Naftogaz Trading Europe буде залучення кредитів від західних комерційних банків під заставу природного газу, що знаходиться в українських ПСГ.


Naftogaz Trading Europe S.A. є 100% дочірньою компанією НАК Нафтогаз України і зареєстрована у Женеві (Швейцарія). Компанія була створена на базі Naftogaz Overseas S.A. у серпні 2016 року Її директорами, крім Михайленко, є Юрій Вітренко і Володимир Томаш. Naftogaz Overseas була заснована у 2012 році з метою торгівлі нафтою, видобутої Нафтогазом в Єгипті.


Раніше повідомлялося, що Нафтогаз вирішив вивести на український ринок газу нового постачальника для населення.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X