Бокс по листуванню. Менеджер Нафтогазу відповів міністру на пропозицію влаштувати «бій без правил»

26 червня 2019, 22:14

Менеджер Нафтогазу Фаворов і міністр Насалик продовжують з’ясовувати стосунки в Facebook

Керівник газового дівізону НАК Нафтогаз України Андрій Фаворов відповів на пропозицію міністра енергетики Ігоря Насалика провести «бій без правил». Також він звинуватив міністра в перешкоджанні компанії Укргазвидобування в отриманні ліцензій на видобуток корисних копалин. Про це він написав у Facebook.

Відео дня

Нагадаємо, Фаворов викликав Насалика на боксерський двобій після заяви міністра, що він «набив би морду» екс-директору компанії Укргазвидобування Олегу Прохоренку. У свою чергу, Насалик запропонував Фаворову "чоловічий поєдинок — бій без правил". Насалик дав Фаворову 48 годин для відповіді.

«Бої без правил — це наші нескінченні звернення до Вашого міністерству і уряду, нескінченні і безуспішні спроби отримати ліцензії, узгодити інвестиційні плани і т.д. Бої без правил — це коли очолювана Вами міжвідомча комісія ставить під сумніви результати відкритого конкурсу на ліцензії на умовах СРП і перемогу в ньому державної компанії», — відповів Фаворов.

Він також заявив, що радник міністра «роздає членам комісії свою фантастичну версію підсумків конкурсу, в якій фігурують приватні компанії, які запропонували набагато гірші умови, ніж Укргазвидобування».

За словами Фаворова, призначені Насликом експерти «піддаються тиску і погроз за свою думку і небажання проголосувати за цю фантастичну версію».

«Ані мені, ані компанії, яку я очолюю не соромно програти Exxon або Shell, або іншому лідеру нафтогазової галузі в чесній і конкурентній боротьбі за правилами. А ось бої без правил ведуть до втрати енергонезалежності, репутації і здорового глузду», — написав Фаворов.

Він запропонував зустрітися з міністром у двох поєдинках: «Перший — більш важливий для ринку. Це публічна дискусія про розвиток української газової галузі, про найбільші проблеми і Вашу роль у створенні і вирішенні цих проблем. Думаю, чесна і професійна дискусія буде корисна і для галузі, і для всієї країни. Другий бій — це благородний бокс як «мистецтво, в якому два джентльмена доводять свою правоту за допомогою жестів».

«Бій за правилами, а не хуліганство. Можемо про інвестиції і ліцензії, можемо через бічні удари. Готовий розглянути будь-яку зручну для Вас дату!» — написав Фаворов.

Своє звернення до Насалика він закінчив очікуванням, що міністр «теж почне таки грати за правилами, а не як звикли».

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X