Нафтогаз призначив поляка Станчака віце-президентом Укртрансгазу

8 листопада 2017, 10:34
Поляк Павло Станчак перепризначений віце-президентом і членом правління Укртрансгазу - компанії-оператора газотранспортної системи (ГТС) України

Про це свідчать дані компанії в системі розкриття інформації Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦБФР), передають Українські новини.

Рішення було затверджено зборами акціонерів. Станчак призначений в керівництво Укртрансгазу терміном на 1 рік.

Відео дня

Єдиний акціонер компанії - державний НАК Нафтогаз України.

Спочатку Станчак повинен був стати президентом Укртрансгазу, відповідне рішення в серпні схвалив Нафтогаз. Однак призначення було заблоковано Службою безпеки України (СБУ).

Контракт зі Станчак повинен бути підписаний після отримання дозволу на застосування праці іноземця.


Павло Юзеф Станчак має технічну та управлінську освіту, понад 25 років працює в галузі транспортування, розподілу та зберігання газу.

Станчак в 2003-2004 роках в державній нафтогазовій компанії Польщі PGNiG відповідав за відділення функції оператора газотранспортної системи і утворення незалежної оператора ГТС Польщі Gaz-System SA

До 2008 року працював на посаді технічного директора - члена правління Gaz-System, де відповідав за розробку і виконання інвестиційних планів, поточну технічну підтримку газотранспортної системи, координацію процесів отримання дозволів та ліцензій з відповідними державними регуляторами та органами.

До серпня 2017 року Станчак працював технічним директором - членом правління PGNiG Technologie SA і відповідає за проектування і будівництво нових газопроводів.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X