Нафтогаз призначив нового голову наглядової ради

24 квітня 2017, 16:35
Наглядову раду Національної акціонерної компанії Нафтогаз України призначив своїм головою Пола Уорвіка (Paul Warwick), який у травні 2016 року був обраний в раду в якості незалежного члена

Про це йдеться в повідомленні НАК Нафтогаз України в системі розкриття інформації Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР), передають Українські новини.

Відео дня

Відповідне рішення було прийнято наглядовою радою 21 квітня.

До цього Уорвік був заступником голови наглядової ради.

Нагадаємо, що 29 березня Кабмін ухвалив рішення збільшити склад наглядової ради Нафтогазу з п'яти до семи осіб. Глава Нафтогазу Андрій Коболєв заявляв, що збільшення кількості членів наглядової ради з правлінням не узгоджувалося.

Пізніше чотири з п'яти членів спостережної ради Нафтогазу пригрозили звільненням, якщо не будуть враховані ряд питань, які обговорювалися з віце-прем'єром Володимиром Кистионом.

Публічним приводом для цього було названо невиконання урядом плану з корпоративного управління компанією.

Крім того з боку іноземних членів ради існують претензії про необхідність подання декларації.

У свою чергу прем'єр-міністр України Володимир Гройсман вирішив підтримати спостережна рада НАК Нафтогаз України.

Спостережна рада НАК Нафтогаз України на засіданні 13 квітня схвалив відставку голови ради Юлії Ковалів за власним бажанням.

До складу наглядової ради Нафтогазу входять колишній міністр енергетики і вугільної промисловості Володимир Демчишин (за квотою Адміністрації Президента), а також незалежні члени Маркус Річардс (Marcus Richards), Чарльз Проктор (Charles Proctor) і Пол Уорвік (Paul Warwick).

З чотирма з п'яти членів наглядової ради в 2016 році були підписані 4-х річні трудові контракти (до березня-квітня 2020 року).

Винагорода 3 незалежних членів спостережної ради - Маркуса Річардса, Чарльза Проктора і Пола Уорвіка, згідно з контрактом, - становить €860 тис. (за всі 4 роки).

4-річний контракт колишнього міністра енергетики та вугільної промисловості Володимира Демчишина передбачає його винагороду в розмірі $645 тис.

Показати ще новини
Радіо НВ
X