Нафтогаз призначив двох топ-менеджерів до складу правління Укртрансгазу

21 березня 2017, 15:09
Збори акціонерів ПАТ Укртрансгаз ввели до складу правління компанії головного радника глави НАК Нафтогаз України Сергія Олексієнка і директора із закупівель держхолдингу Романа Білягу

Згідно з документами, розміщених на сайті оператора ГТС України, відповідне рішення прийнято на зборах акціонерів компанії 20 березня, передає Інтерфакс-Україна.

Як відзначається, обидва призначені членами правління з 21 березня терміном на три місяці.

Відео дня

У правління УТГ також входить перший віце-президент Мирослав Химко, який нині тимчасово виконує обов'язки президента компанії, і Сергій Макогон.

Рішеннями від 16 і 20 березня припинені повноваження членів правління Укртрансгазу Ігоря Прокопіва (екс-президент), Василя Плавюка та Валерія Ноздріна.

Раніше глава правління держхолдингу Андрій Коболєв в інтерв'ю агентству повідомив, що рішення про звільнення Прокопіва і Плавюка пов'язані із виявленими порушеннями при проведенні компанією тендерів.


Укртрансгаз, 100% якого належить НАК Нафтогаз України, експлуатує систему магістральних газопроводів і 12 підземних сховищ газу країни загальною ємністю 31 млрд куб. м.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X