Нафтогаз приєднався до Європейської федерації енерготрейдерів

8 грудня 2016, 16:45
Нафтогаз України став асоційованим членом Європейської федерації енерготрейдерів (EFET), до складу якої входить понад 100 компаній-енерготрейдерів з 27 країн Європи

Про це повідомила прес-служба компанії.

"Участь в EFET надасть Нафтогазу можливість отримувати оперативну інформацію щодо нових правил та законодавчих актів органів ЄС, створить сприятливі умови для обміну досвідом з метою диверсифікації джерел та напрямів постачання", - йдеться в повідомленні.

Відео дня

Також у компанії зазначили, що приєднання до організації дозволить поглибити консультації між ЄС і Україною щодо підтримки України в адаптації законодавства до норм і стандартів ЄС та лібералізації вітчизняного ринку природного газу.

У Нафтогазі вважають, що таке співробітництво буде сприяти виконанню зобов'язань компанії як учасника європейського енергетичного ринку згідно з відповідними Регламентами та Директивами ЄС

Також у компанії нагадали, що основною метою діяльності EFET є розвиток торгівлі газом та електроенергією на території Європи шляхом лібералізації законодавства в енергетичній сфері. Нафтогаз працює з європейськими контрагентами за стандартними договорами EFET з 2015 року.

Показати ще новини
Радіо НВ
X