Українці почали суттєво економити газ - інфографіка

30 січня 2016, 04:11
Прес-служба НАК Нафтогаз-України повідомляє, що в 2015 році в Україні знизився рівень споживання газу в усіх областях, крім Одеської

У 2015 році українські споживачі використовували 31,0 млрд куб. м газу, у той час як у 2014 році - 38,9 млрд куб. м.

У той же час, в Одеській області зросло споживання газу. У Нафтогазі це пояснили активізацією роботи Одеського припортового заводу

Відео дня

"Всі області України, крім Одеської, використовували менше газу, ніж у попередньому році. Збільшення використання газу в Одеському регіоні на 0,09 млрд куб. м (+4%) пояснюється активізацією роботи Одеського припортового заводу (+0,26 млрд куб. м). У той же час населення Одеської області скоротив використання газу з 0,66 млрд куб. м до 0,54 млрд куб. м (-19%), на рівні побутових споживачів в інших регіонах України", - заявили у Нафтогазі.

Инфографика: Нафтогаз
Инфографика: Нафтогаз Фото:

Примітно, що найбільше скорочення використання газу відбулося в Луганській і Донецькій областях (-67% і -46% відповідно). Однак, при підрахунку не враховувалися дані з окупованих територій. Також в статистиці немає даних з Криму.

Нагадаємо, міністр енергетики Володимир Демчишин заявив, що Україні потрібно імпортувати 11-13 млрд куб. м природного палива в 2016.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X