Нафтогаз повідомив про достатню кількість газу для проходження зими

12 жовтня 2016, 18:16
Нафтогаз України володіє достатніми запасами газу для безперебійних поставок газу споживачам, які підпадають під дію Положення про покладення особливих обов'язків протягом всього опалювального сезону

Про це повідомили в прес-службі компанії.

У зв'язку з цим, Нафтогаз закликає всіх виробників тепла, які планують закуповувати паливо у компанії, своєчасно укласти договори на постачання газу.

Відео дня

"Нафтогаз надає номінації всім виробникам тепла, з якими оформлені договірні відносини і які відповідають встановленим законодавством критеріям. Ці підприємства вже можуть постачати тепло споживачам", - йдеться в повідомленні.

Відзначається, що окремі компанії намагаються отримати ліміти на постачання газу, не виконуючи вимог законодавства.

Зокрема, компанія Зараз-1, яка забезпечує теплом жителів мікрорайону Чайка в Київській області і володіє потужностями близько 27 Гкал на рік, намагається отримати газ без відкриття спецрахунків. При цьому відповідно до вимог законодавства всі підприємства ТКЕ, потужність яких перевищує 18 Гкал на рік, повинні відкривати спецрахунки.

Крім того, Дніпропетровські теплові мережі, маючи заборгованість перед Нафтогазом близько 700 млн грн, розділилася на дві компанії і розподілили між ними виробничі потужності та майно. Зобов'язання перед Нафтогазом при цьому не були передані новим компаніям. Згідно з вимогами Закону України Про теплопостачання, Нафтогаз у таких випадках не має права укладати договори без врегулювання питання правонаступництва.

Нагадаємо, що станом на 13 вересня 2016 року сумарна прострочена заборгованість підприємств Теплокомуненерго (ТКЕ), Теплоелектроцентралей (ТЕЦ) і прямих промислових споживачів перед Нафтогазом України становила близько 21,5 млрд гривень.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X