Нафтогаз повідомив про багатомільярдну заборгованість за газ

14 вересня 2016, 15:48
Станом на 13 вересня 2016 року сумарна прострочена заборгованість підприємств Теплокомуненерго (ТКЕ), Теплоелектроцентралей (ТЕЦ) і прямих промислових споживачів перед Нафтогазом України становить близько 21,5 млрд гривень

Про це повідомили в прес-службі компанії.

Відзначається, що в порівнянні з минулим тижнем заборгованість збільшилася на 535 млн гривень (2,5%).

"Зростання заборгованості ТКЕ та ТЕЦ протягом третього тижня місяця є типовим та пояснюється оформленням актів прийому-передачі обсягів газу, використаного у серпні поточного року, а розрахунки населення за послуги з постачання теплової енергії у попередньому місяці здійснюються до 20-го числа поточного місяця", – повідомили в Нафтогазі.

Відео дня

При цьому борг підприємств ТКЕ та ТЕЦ за природний газ, використаний для виробництва теплової енергії, що складає близько 84% від загальної суми заборгованості, борг ТЕЦ за природний газ, використаний у виробництві електроенергії – близько 11%, борг прямих промислових споживачів – близько 5%.

Також відзначається, що заборгованість Київенерго за газ, використаний для виробництва теплової та електричної енергії, за минулий тиждень збільшилася на 144 млн гривень (14,7%). Сумарна заборгованість Київенерго становить близько 1,124 млрд гривень.

Раніше повідомлялося, що підготовка до опалювального сезону, а також поточна діяльність Нафтогазу опинилася під загрозою через некомплектність правління.

Показати ще новини
Радіо NV
X