Нафтогаз постачатиме газ гуртожиткам за однією ціною з листопада до кінця березня

29 грудня 2022, 15:06
Нафтогаз постачатиме природний газ гуртожиткам за ціною 7,42 грн/куб. (Фото:Олександр Медведєв)

Нафтогаз постачатиме природний газ гуртожиткам за ціною 7,42 грн/куб. (Фото:Олександр Медведєв)

Нафтогаз постачатиме природний газ гуртожиткам за однією і тією самою ціною з листопада 2022 року до березня 2023 року.

ТОВ Газопостачальна компанія Нафтогаз України постачатиме природний газ гуртожиткам за ціною 7,42 грн/куб м у період з 1 листопада 2022 року по 31 березня 2023 року відповідно до спецзобов'язань, покладених на компанію Кабінетом Міністрів України.

Відео дня

Про це йдеться у постанові Кабміну.

«ДК Нафтогаз України постачає з 1 листопада 2022 року по 31 березня 2023 року природний газ підприємствам, установам, організаціям, на балансі яких знаходяться гуртожитки ( та/або інші житлові будинки, в яких постійно чи тимчасово проживають побутові) споживачі),… по 7420 грн з урахуванням ПДВ за 1000 куб. м газу», - йдеться у повідомленні Кабміну.

Цим документом внесено відповідні зміни до Положення про покладання спеціальних обов'язків на суб'єктів ринку природного газу для забезпечення суспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу щодо особливостей постачання природного газу виробникам теплової енергії та бюджетним установам.

Ціна газу 7,42 грн/куб. м не враховує тариф на послуги з транспортування природного газу для точки виходу та коефіцієнта, який застосовується у разі замовлення потужності на добу вперед.

Раніше повідомлялося, що Нафтогаз України виходить на ринок розподілу газу. Компанія Газорозподільні мережі України (Газмережі) отримала ліцензію на право ведення господарської діяльності щодо розподілу природного газу в межах території Кіровоградської області.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X