Нафтогаз почав розслідування продажу газу колишній компанії свого топ-менеджера

19 березня 2019, 17:33

Нафтогаз розслідує операції з продажу газу компанії ЕРУ Трейдинг

За рекомендацією наглядової ради НАК Нафтогаз України проводить розслідування операцій з продажу Нафтогазом газу компанії ТОВ ЕРУ Трейдинг у 4 кварталі 2018 року через можливий конфлікт інтересів у діях Андрія Фаворова, якого нещодавно призначили керівником інтегрованого газового бізнесу Групи Нафтогаз. Про це повідомляє пресс-служба НАК.

Відео дня

Раніше виконавчий директор Нафтогазу Юрій Вітренко подав запит на розслідування до служби комплаєнсу компанії та комітету наглядової ради з етики та анбандлінгу.

Додатково до стандартних внутрішніх процедур перевірки, Нафтогаз залучив незалежного аудитора-розслідувача.

"Наглядова рада врахувала думку служби комплаєнсу та зробить остаточні висновки за результатами незалежного аудиторського розслідування. Компанія повідомить громадськість про висновки наглядової ради", — сказав голова комітету наглядової ради з аудиту та ризиків Бруно Лескуа.

Операції, щодо яких виникли питання, відбулися у 4 кварталі 2018 року та стосувалися продажу газу ЕРУ Трейдинг за цінами начебто нижчими за ринкові.

До приходу в Нафтогаз наприкінці листопада 2018 року Андрій Фаворов був керуючим директором та партнером в ЕРУ Трейдинг, одному з найбільших приватних газових трейдерів України. Проведене службою комплаєнсу Нафтогазу внутрішнє розслідування встановило, що Андрій Фаворов не мав конфлікту інтересів, оскільки він продав свою частку в ЕРУ Трейдинг, до того як обійняв посаду в Нафтогазі.

Показати ще новини
Радіо NV
X