Нафтогаз заплатить Deloitte більше 6 млн грн за підготовку до випуску єврооблігацій

24 червня 2019, 10:01

Нафтогаз України в рамках підготовки до випуску єврооблігацій найняв ПрАТ Делойт енд Туш ЮСК, яке входить в мережу Deloitte Touche Tohmatsu Limited, для проведення аудиту фінансової звітності.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

"В рамках підготовки до випуску єврооблігацій НАК Нафтогаз України закуповує аудиторські послуги за переговорною процедурою. Основними завданнями, які мають бути реалізовані, є підготовка та випуск листів-запевнень для випуску єврооблігацій, а також перегляд та надання коментарів стосовно іншої інформації проспекту емісії для випуску єврооблігацій на основі консолідованої фінансової звітності. Підготовка відповідних документів є стандартною умовою для випуску єврооблігацій", - йдеться в повідомленні.

Відео дня

Аудитором обрана компанія ПрАТ Делойт енд Туш ЮСК, що входить в мережу Deloitte Touche Tohmatsu Limited, яка входить в четвірку найбільших аудиторських фірм світу. Раніше Deloitte проводив аудит консолідованої звітності Нафтогазу з 2012-го по 2018 рік.

Очікувана вартість закупівлі послуг ПрАТ Делойт енд Туш ЮСК становить 6,2 млн грн.

Нагадаємо, на початку квітня в Нафтогазі відзначали наявність дефіциту грошових коштів в розмірі 71,3 млрд грн, який планується покрити за рахунок залучення кредитів в українських банках (49,5 млрд грн), випуску євробондів (14,1 млрд грн) і використання залишків власних коштів (7,7 млрд грн).

Показати ще новини
Радіо NV
X