Незважаючи на прогноз Мінфіну. Нафтогаз планує отримувати прибуток в найближчі чотири роки

8 жовтня 2020, 22:36

У Нафтогазі запевняють, що планують отримувати прибутки в період з 2021 по 2024 рік незважаючи на прогнози Міністерства фінансів.

НАК Нафтогаз України планує отримувати прибуток за підсумками діяльності в 2021-2024 роках. Про це пресслужба компанії заявила у відповіді на запит агентства Інтерфакс-Україа.

Відео дня

Водночас зараз в компанії йде процес оновлення прогнозів на 2021-2025 роки. У Нафтогазі відзначають, що є кілька факторів, які можуть вплинути на результати, але знаходяться поза контролем компанії. У тому числі це вплив пандемії на попит на енергоносії в Україні і в світі, суворість і тривалість карантину, вирішення проблеми накопичених боргів учасників ринку, платіжна дисципліна і т. П.

«Ми уважно стежимо за українськими та світовими статистичними даними, рекомендаціями провідних аналітиків і законодавчими ініціативами при підготовці та коригуванні наших дій. Так, попри ринкову ситуацію, в першому півріччі ми ініціювали перегляд капітальних та інших витрат для скорочення витрат і підвищення ефективності », - відзначили в НАК.

Раніше в Міністерстві фінансів спрогнозували чисті збитки Нафтогазу на чотири роки вперед в розмірі 21,74 млрд грн.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X