Нафтогаз підписав з європейськими компаніями меморандум про українську ГТС

10 квітня 2017, 17:06
Нафтогаз України, Укртрансгаз, Snam (Італія) і Eustream (Словаччина) підписали меморандум про взаєморозуміння у спільній оцінці можливостей співробітництва у використанні та розвитку газотранспортної системи (ГТС) України

Про це повідомила прес-служба Нафтогазу.

Меморандум підписали в присутності Міністра енергетики та вугільної промисловості України І. Насалика, Комісара ЄС з енергетики та кліматичних дій М.А. Каньєте та Міністра економічного розвитку Італії К. Календи

Відео дня

Зазначається, що серед іншого, документ має на меті довгострокове забезпечення стабільності транспортування природного газу Україною відповідно до стандартів європейських ринків, безпечного й ефективного використання ГТС України, а також прозорого та недискримінаційного доступу до неї третіх сторін згідно із чинним законодавством.

В рамках Меморандуму компанії проведуть спільну оцінку можливостей використання та посилення газотранспортної системи України, щоб зробити її більш ефективною, сучасною і конкурентноздатною.

"Реалізація цього проекту допоможе підвищити ліквідність і безпеку поставок на газовому ринку як України, так і ЄС, що цілком відповідає Стратегії енергетичної безпеки ЄС", - уклали в Нафтогазі.

Показати ще новини
Радіо НВ
X