Нафтогаз знайшов нових європейських партнерів для української ГТС

7 грудня 2017, 15:55
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Нафтогаз України підписав меморандум з голландською компанією Gasunie і французькою GRTgaz про співпрацю у сфері використання газотранспортної системи України

Про це повідомив головний комерційний директор холдингу Юрій Вітренко, передає УНІАН.

“Ми вже ведемо розмову не з двома компаніями - Snam і Eustream, а тепер ще й з Gasunie і GRTgaz. Плюс ми найняли інвестиційний банк Rothschild, який активно працює над структуруванням самого процесу пошуку і залучення міжнародного партнера”, - зазначив він.

Відео дня

Нагадаємо, що у квітні 2017 року Нафтогаз підписав з європейськими компаніями (італійської Snam і словацьким Eustream) меморандум про проведення спільної оцінки можливостей співпраці у використанні і розвитку ГТС України.

Крім цього, у листопаді цього року компанія Rothschild SpA (Мілан, Італія) виграв тендер Нафтогазу України на надання інвестиційно-банківських послуг під час відділення діяльності з транспортування газу (анбандлінг) і залучення партнера до управління газотранспортною системою (ГТС) України.


Голландська компанія Gasunie заснована в 1963 році у формі відкритої акціонерної компанії. 100% акцій компанії належать уряду Нідерландів.

GRTgaz - французьке дочірнє підприємство промислової групи Engie (раніше Gaz de France), створене 1 січня 2005 року. Компанія працює в енергетичному секторі.

Нафтогаз України об'єднує найбільші нафтогазовидобувні підприємства країни. Холдинг є монополістом з транзиту і зберігання природного газу в підземних сховищах, а також з транспортування нафти трубопровідним транспортом по території країни.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X