Нафтогаз заперечує досягнення домовленостей з РФ щодо транзиту

16 грудня 2019, 15:20
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

У Нафтогазі підкреслили, що попри бажання укласти угоду, компанія не збирається відмовлятися від своєї позиції в переговорах.

У НАК Нафтогаз України заперечують досягнення будь-яких домовленостей з російською стороною щодо транзиту газу з 1 січня 2020 року. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Відео дня

«Між сторонами тривають переговори як на експертному рівні, так і в тристоронньому форматі за участю представників Єврокомісії», — заявили в Нафтогазі.

У своєму Facebook Нафтогаз попросив журналістів бути більш уважними і звертатися в компанію за підтвердженням інформації та офіційними коментарями.

«Ми теж хочемо якомога швидше закінчити ці переговори і піти відпочивати. Але як би не манили нас гори, відмовлятися від нашої переговорної позиції ми не будемо навіть заради них», — відзначили в компанії.

Нагадаємо, що в п’ятницю, 13 грудня, у Відні пройшов черговий раунд переговорів між Нафтогазом і Газпромом. За підсумками переговорів, деякі ЗМІ заявили про нібито досягнення попередніх домовленостей про транзит. У той же день виконавчий директор Нафтогазу Юрій Вітренко повідомив, що сторони не дійшли згоди і переговори триватимуть.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X