Нафтогаз не придбає бронеавтомобіль для Коболєва

6 серпня 2016, 03:25
НАК Нафтогаз України відмовився від ідеї придбання бронеавтомобіля для голови компанії Андрія Коболєва з причини дискусії в суспільстві щодо даного тендера. Про це повідомив Інтерфакс-Україна, передає Українська правда

"З огляду на градус дискусії, що виникла через цей тендер, ми його скасували. Закупівлі не буде. Ми побачили, що цей тендер обурив багато людей навіть серед тих, хто, як правило, підтримує те, що ми робимо. Ваша реакція зрозуміла і ми не можемо її ігнорувати. Зараз для нас набагато важливіше залишатися разом і зберегти вашу підтримку", - зазначили у відомстві.

Відео дня

Також у компанії пообіцяли, що в майбутньому будуть відкритішими для суспільства, та пояснюватимуть свої дії громадськості.

Раніше повідомлялось, що "дочірнє" підприємство НАК Нафтогазу оголосило торги на купівлю бронеавтомобіля Mercedes Benz S600 Guard за більш ніж 5 млн гривень. Пізніше в компанії пояснили, що автомобіль з додатковим захистом призначався для її глави Андрія Коболєва в зв'язку з величезними сумами взаємних позовів до Стокгольмського арбітражного суду між українським НАК Нафтогаз та російським Газпромом.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X