Нафтогаз не побачив конфлікт інтересів у співробітників пов'язаних з "офшорною історією"

17 травня 2016, 15:53
Нафтогаз України провів внутрішні перевірки і не виявив порушення внутрішніх положень держкомпанії або конфліктів інтересів у співробітників, що причетні до офшорів

Про це повідомляє прес-служба компанії.

За даними Нафтогазу, заступник представника правління Сергій Коновець є монітарним співвласником холдингової компанії Kvassir Global inc., яка зареєстрована на Британських Віргінських остаровах в 2009 році, коли він жив і офіційно працював за кордоном. Компанія пов'язана з виробництвом гігієнічних наповнювачів для домашніх тварин.

Відео дня

Діяльність Kvassir Global ніяк не пов'язана з роботою Коновця в Нафтогазі. Компанія нічого не купувала і не поставляла підприємствам, що входять в держхолдинг або іншим компаніям нафтогазового комплексу України. А його інвестиції в Kvassir Global з моменту приїзду в Україну Коновець вказав у декларації.

Кілька українських та іноземних інвесторів володіють компанією. Вони також не пов'язані з групою Нафтогаз, не є і не були держслужбовцями, а також не займалися і не займаються політичною діяльністю.

Микола Гавриленко, голова правління Укртранснафти, вказаний як співвласник TURITELLA, зареєстрованої в 1999 році в Панамі. У 2007 році він вийшов з числа акціонерів компанії і вже не має до неї ніякого відношення.

Нафтогаз далі аналізує тих, хто засвітився у панамських документах, і буде повідомляти про результати своєї роботи.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X