Нафтогаз анонсував рішення Стокгольмського арбітражу у справі проти Газпрому

25 травня 2017, 10:18
Стокгольмський арбітраж може винести основне рішення за контрактом на постачання газу між НАК Нафтогаз України і ВАТ Газпром (РФ) до кінця травня 2017 року, а потім його деталізувати

Про це повідомив головний комерційний директор НАК Нафтогаз України Юрій Вітренко.

"Поки ми чекаємо до кінця травня рішення Стокгольма, яке буде формальним юридичним рішенням", - цитує його слова Інтерфакс-Україна.

Відео дня

"Можливо, рішення деяких питань перенесено на більш пізній термін. Можливо, червень, а, можливо, не червень, це ще обговорюється, немає ніяких інших індикацій", - додав Вітренко.

Нагадаємо, що згідно зі звітом Газпрому, рішення Арбітражного суду Торгової палати Стокгольма за контрактом з НАК Нафтогаз України на поставку газу очікується 30 червня. У той же час в НАК очікують рішення до кінця травня.

Станом на початок квітня 2017 року взаємні претензії Газпрому і Нафтогазу за контрактом купівлі-продажу газу становили близько $45,7 млрд і $17,9 млрд відповідно.

Фінансові претензії Нафтогазу за контрактом включають в себе відшкодування переплати за газ ($17,9 млрд), претензії Газпрому – неоплачені рахунки за листопад 2013 - травень 2014 рр. ($2,9 млрд) і оплата не поставленого газу на вимогу "бери або плати" ($42,8 млрд).

Показати ще новини
Радіо NV
X