Нафта знову дорожчає: ціни WTI зросли більш ніж на 11%

12 лютого 2016, 19:40
У п'ятницю ввечері, 12 лютого, згідно з даними торгів ціни на березневі ф'ючерси нафти марки WTI зросли більш ніж на 11%. Вона торгується з максимальною позначкою у $29,22, що вище рівня вчорашнього закриття на $3

Як повідомляє РБК, в цей же час вартість квітневих ф'ючерсів Brent досягала 32,80%, що на 9% перевищує показники вчорашніх торгів (+$2,7).

Як зазначає CNN Money, зростання цін на нафту відбувається на тлі очікувань рішення ОПЕК про скорочення постачань.

Відео дня

На зростання нафтових цін, як вказує Market Watch, вплинула також заява влади ОАЕ від 10 лютого про те, що члени ОПЕК готові співпрацювати з питань можливого скорочення виробництва нафти.

Також на тлі стрибка цін на нафту на Московській біржі спостерігається зміцнення рубля. О 19:53 долар торгувався на позначці 78,42 руб., що на 1,172 нижче закриття попередніх торгів (1,47%). Євро в цей же час коштував 88 рублів.

Нагадаємо, 10 лютого ОПЕК випустила доповідь, в якій експортери передбачили зростання світового попиту на 1,25 млн барелів на добу. Експерти вважають, що збільшення попиту відбудеться в поточному році.

Доповідь ОПЕК була опублікована на наступний день після випуску прогнозу Міжнародного енергетичного агентства, де зазначалося, що ціни на нафту найближчим часом навряд чи будуть рости через надлишок продукту на ринку.

Показати ще новини
Радіо НВ
X