Нафта подешевшала на негативних новинах з Китаю

23 вересня 2015, 09:09
Світові ціни на нафту знижуються зранку в середу, 23 вересня, через слабкі статдані з Китаю

Листопадові ф'ючерси на нафту Brent на лондонській біржі ICE Futures до 8:31 знизилися в ціні на $0,2 (0,41%) - до $48,88 за барель, повідомляє Інтерфакс.

Ціна ф'ючерса на нафту WTI на листопад на електронних торгах Нью-йоркської товарної біржі опустилася до цього часу на $0,13 (0,28%) - до $46,23 за барель.

Відео дня

Ділова активність у переробній промисловості КНР у вересні знизилась до мінімального за останні 6 з половиною років рівня, показав опублікований в середу попередній Індекс менеджерів закупівель (PMI) Caixin/Markit.

Значення PMI впало у вересні до 47 пунктів - мінімуму з березня 2009 року, що виявилося нижче середнього прогнозу опитаних Bloomberg експертів на рівні 47,5 пункту. За підсумками серпня індекс склав 47,3 пункту, липня - 47,8 пункту.

"Зниження індексу підтверджує послаблення економіки КНР. Ми не бачимо падіння цін на нафту на 4-5%, якого можна було б очікувати, якби статдані стали сюрпризом для інвесторів. Вартість нафти залишається в центрі нинішнього торгового діапазону", - відзначає аналітик CMC Markets у Сіднеї Майкл Маккарті.

Днем раніше вартість нафти на світових ринках знизилася після різкого стрибка за підсумками попередніх торгів, що викликано сигналами про прогрес Ірану за угодою про зняття міжнародних санкцій.

Показати ще новини
Радіо НВ
X