Нафта падає в ціні через побоювання з приводу Brexit

14 червня 2016, 09:47
Світові ціни на нафту почали падати на тлі побоювань інвесторів з приводу результатів референдуму щодо членства Великобританії в складі Європейського Союзу, повідомляє Прайм

Ціни на серпневі ф'ючерси Brent знизилися на 0,79% – до $49,95 за барель. Нафта марки WTI подешевшала на 0,90% і коштує $48,44 за барель.

На зниження ціни впливає референдум у Великобританії. Число прихильників виходу країни з Єс зросла до 53%. Brexit може негативно позначитися на економіці Євросоюзу, що призведе до зниження попиту на нафту.

Відео дня

"Безризиковий настрій, який домінував на ринках в останні кілька днів, опанував нафтовими цінами, в той час як азіатські ринки демонструють слабкість, а долар зміцнився, що сприяє зниженню ціни нафту марки Brent нижче 50 доларів за барель", – заявив генеральний директор компанії з управління активами Sun Global Investments Міхіра Кападії.

Крім того, інформація про те, що ОПЕК у травні знизила видобуток нафти в порівнянні з квітнем, стримує зниження ціни на паливо. Показник зменшився на 100 тис. барелів на день – до 32,36 млн барелів за день.

Експерти організації прогнозують, що попит на нафту ОПЕК в цьому році збільшиться на 1,8 млн барелів на день – до 31,5 млн. Загальний обсяг видобутку палива, за попередніми даними, порівняно з квітнем впав на 0,73 млн барелів на день, до 94,51 млн барелів.

Показати ще новини
Радіо НВ
X