Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Brent по $50. Як торгується нафта напередодні зустрічі ОПЕК

31 травня 2016, 08:25
21
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Очікування зустрічі країн-членів ОПЕК по-різному впливає на світові ціни на нафту

У вівторок, 31 травня, світові ціни на нафту не відзначилися єдиною динамікою і торгуються різноспрямовано, повідомляє Прайм

Така ситуація пов'язана з тим, що інвестори прогнозують результати зустрічей країн-членів ОПЕК, яка пройде на цьому тижні, а також дані про стан світової економіки і попит на паливо.

За даними порталу, контракти на серпень нафти Brent знизилися на 0,34% – до $50,19 за барель. Однак липневі ф'ючерси WTI стали дорожчими на 0,36% до $49,51 за барель.

Трейдери чекають на зустріч ОПЕК, яка пройде у Відні 2 червня. Деякі аналітики не розраховують на особливі зміни обсягу виробництва нафти за підсумками зустрічі.

"ОПЕК не має жодних підстав, щоб скорочувати видобуток в даний момент, коли ринок вже повертається назад до рівноваги", – повідомив газеті The Wall Street Journal старший аналітик Bernstein Research Ніл Беверідж (Neil Beveridge).

Також інвестори вважають, що ціни на нафту ростуть на тлі поліпшення світової економіки, а також попиту на "чорне золото".

"Світова економіка покращується, і зростання попиту на нафту виявився кращим, ніж очікувалося",– заявила керівник відділу досліджень фірми цінних паперів Guotai Junan International Грейс Лю (Grace Liu).

Вона також вважає, що низькі ціни на нафту не дозволяють багатьом компаніям-видобувачам збільшувати виробництво. "Ми бачимо, що баланс попиту і пропозиції на нафтовому ринку вже почав змінюватися з другого кварталу", – додала Лю.

Головне

Україна/Події

1 грудня, 14:45

article_img
В Укрзалізниці відреагували на поломку експреса до Борисполя