Нацкомісія оштрафувала ще один облгаз Фірташа за завищені платіжки за газ

2 квітня 2019, 14:47

Житомиргаз рішенням НКРЕКП оштрафований на 850 тис. грн

Національна комісія, що здійснює регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг за результатами проведеної перевірки наклала максимальний штраф 850 тис. грн на компанію Житомиргаз, що входить в групу компаній Регіональна газова компанія бізнесмена Дмитра Фірташа, за донарахування обсягів споживання в платіжках.

Відео дня

Таке рішення регулятор прийняв на засіданні 2 квітня.

Регулятор наклав штраф за порушення ліцензійних умов в частині приведення обсягів використаного природного газу побутовими споживачами до стандартних умов, що призвело до додаткових нарахувань у платіжках споживачів.

НКРЕКП зобов'язала компанію провести перерахунки за тими конкретними споживачами, за якими проводилась перевірка, а також зробити перерахунок додаткових нарахувань за весь період, починаючи з жовтня 2018 року, по всім споживачам, за якими здійснювалися такі донарахування, до 22 квітня 2019 року.

Згідно з рішенням, регулятор направить звернення до Антимонопольного комітету України для проведення розслідування про зловживання монопольним становищем зазначеною компанією.

В Регіональної газової компанії відзначили, що облгази групи не згодні з результатами позапланових перевірок НКРЕКП, тому з їхнього боку не було підписано акти перевірок. Крім того, оператори ГРС заявляють, що оскаржуватимуть їх у судовому порядку.

Раніше повідомлялося, що НКРЕКУ оштрафувала три облгазу і зобов'язала їх перерахувати платіжки.

Показати ще новини
Радіо NV
X