НБУ стурбований. Суд ухвалив третє за три дні рішення на користь Коломойського

20 квітня 2019, 22:43

Національний банк України заявив, що обурений рішенням суду про розірвання договору особистої поруки Ігоря Коломойського за кредитами рефінансування ПриватБанку, отриманими до входження держави в капітал.

Про це повідомляє Національний банк України на офіційній сторінці в Facebook.

У НБУ повідомили, що 20 квітня Печерський райсуд Києва прийняв рішення про розірвання договору особистої поруки бізнесмена Ігоря Коломойського за кредитами рефінансування ПриватБанку, отриманими до його націоналізації.

Відео дня

“У 2015 році Коломойський, який на той момент був співвласником банку, уклав з Національним банком договори особистої поруки про погашення п’яти кредитів рефінансування ПриватБанку, отриманих за період 2008-2014 рр. Фактично, він взяв на себе особисті зобов’язання за погашення заборгованості банку перед НБУ, яка на сьогодні становить 9,2 млрд грн”, - йдеться в повідомленні банку.

Представник Нацбанку Віктор Григорчук заявив про оскарження цього рішення в апеляційному суді.

У 2018 році Національний банк подав чотири позови до українських судів та один позов до Cуду першої інстанції в Женеві у Швейцарії та Україні проти Ігоря Коломойського задля погашення кредитів рефінансування ПриватБанку.

Показати ще новини
Радіо NV
X