Набули чинності нові мита України на певні товари з Росії

22 травня 2017, 18:39
Антидемпінгові мита мита на імпорт карбаміду і карбамідно-аміачної суміші (КАС) в розмірі 31,84% з Росії набули чинності 22 травня

Відповідне рішення про відновлення дії мит Міжвідомчою комісією з міжнародної торгівлі (МКМТ) було опубліковано в газеті Урядовий кур'єр 20 травня, передають Українські Новини.

Відео дня

Нагадаємо, комісія розглянула інформацію про поточну ситуацію із забезпеченням сільгоспвиробників азотними добривами, а також інформацію про зупинку дії антидемпінгового мита щодо імпорту деяких добрив азотної групи походженням з Росії.

МКМТ підтвердила висновок про наявність в 2014 році демпінгового імпорту в Україну деяких добрив походженням з Росії. Це, за висновками експертів, завдало шкоди національному виробнику.

Рішення комісії вступило в силу на другий день після його публікації в газеті "Урядовий кур'єр".


Раніше повідомлялося, що антидемпінгові мита на імпорт сечовини (карбаміду) і суміші сечовини та нітрату амонію походженням з Російської Федерації у розмірі від 4,19% до 31,84% залежно від виробника повинні були бути введені з 28 лютого 2017 року терміном на п'ять років.

Проте пізніше Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі вирішила призупинити дію антидемпінгових заходів щодо імпорту в Україну деяких азотних добрив (карбаміду та КАС) походженням з Російської Федерації.

Показати ще новини
Радіо NV
X