НАБУ закликає інвесторів скаржитися на чиновників

16 березня 2017, 14:14
Стратегічним завданням Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) є захист законних прав і інтересів як зовнішніх, так і внутрішніх інвесторів

Про це заявив голова НАБУ Артем Ситник на 13-й щорічній інвестиційній конференції Dragon Capital, передає кореспондент НВ Бізнес.

"Кожен інвестор чи то зовнішній, чи внутрішній буде нами почутий. Зазвичай великий інвестор потерпає від великих топових чиновників. Якщо ваші законні права будуть порушені, ми в силу своєї компетенції кожного інвестора захистимо", - пообіцяв він.

Відео дня

За його словами, проведені розслідування показали наявність дуже великого простору для інвестицій.

"Ми провели велику кількість розслідувань на ОПЗ, на Об’єднаній гірничій компанії, на Запоріжжяобленерго та цілому ряді інших обленерго, на Державній зерновій компанії і т. д. Ми встановили, що сума збитків, завданих державі, становить 82 млрд грн", - сказав він.

Ситник відзначив, що за три роки експлуатації газових свердловин за схемою Онищенка Укргазвидобування отримало дохід 25 млн грн. Зараз проведені арешти і ліквідовані схеми. І в результаті, прибуток за чотири місяці після ліквідації склав 162 млн грн.

"Це колосальні ресурси, які вимиваються через схеми з державних підприємств. Це ті можливості, які можна запропонувати інвесторам", - відзначив він.

Крім того, за словами Ситника, вдалося побачити неймовірний тиск на інвесторів і бізнес з боку державних контролюючих органів.

Показати ще новини
Радіо НВ
X