НАБУ отримало доступ до банківських документів ДТЕК Ахметова

3 липня 2018, 13:02

Солом'янський райсуд дозволив детективам Національного антикорупційного бюро (НАБУ) отримати доступ до банківських документів ДТЕК Дніпроенерго і ДТЕК Східенерго у Першому українському міжнародному банку.

Про це йдеться у рішенні суду.

Таким чином, НАБУ отримало доступ до даних рахунків зазначених компаній, випискам щодо руху грошей на рахунках, даних про платежі та їх призначення.

Відео дня

НАБУ також у судовому клопотанні зазначило, що протягом 2016-2017 років чиновники Нацкомісії регулювання енергетики та комунальних послуг приймали рішення в інтересах холдингу ДТЕК.

Розслідуванням детективів встановлено, що постановами НКРЕКП від 29 квітня 2016 року №769 та від 29 січня 2016 року №2385 встановлено алгоритм розподілу коштів між виробниками електричної енергії за відпущену електроенергію і проведення розрахунків за електричну енергію, спожиту вугледобувними підприємствами, в результаті чого необґрунтовано надавалися переваги підприємствам холдингу ДТЕК.

Дії чиновників НКРЕКП НАБУ кваліфікує за ч. 2 ст. 364 КК України, як зловживання службовим становищем.


ДТЕК створений у 2005 році для управління енергетичними активами групи Систем Кепітал Менеджмент (СКМ, Донецьк) Ріната Ахметова. Корпорації делеговані функції зі стратегічного управління підприємствами групи, що становлять вертикально інтегрований ланцюжок з видобутку і збагачення вугілля, виробництва та реалізації електроенергії.

Показати ще новини
Радіо NV
X