На зміну маршруткам. Київ планує закупити 170 автобусів більш ніж за $20 млн

22 березня 2016, 12:20
У Києві планують до кінця року запустити 19 нових автобусних маршрутів. Для цього столична влада має намір закупити 170 автобусів

Про це повідомляє інформаційна-аналітична група Автоконсалтинг.

Столичний автопарк поповнять 12-метрові автобуси з кондиціонерами і місткістю не менше ста пасажирів. Один такий автобус обійдеться в $120 тис.

Відео дня

"За нашими підрахунками необхідно закупити близько 170 автобусів. Що ж стосується вартості проїзду, то у звичайному режимі руху буде 3 грн, а в режимі експрес – 4 грн", – зазначив директор департаменту транспортної інфраструктури КМДА Олександр Козловський.

Однак, на думку експерта з транспорту Олександра Кави, в Київпастрансі є багато автобусів, які можна відремонтувати, а не купувати нові.

"У Києві, на відміну від інших міст, рухомий склад працює набагато менший термін, близько 8-10 років. Та і 12-метрові автобуси на багатьох маршрутах будуть неефективними і краще пускати 18-метрові. До речі, якби місто попрацювало над контактною мережею, то деякі маршрути можна було б покрити тролейбусами", – пояснює Кава.

За даними Автоконсалтингу, влада Києва наприкінці травня оголосить конкурс для перевізників на право обслуговувати нові маршрути.

Раніше НВ повідомляло, що міська влада планує запустити 19 нових автобусних маршрутів, які з'єднають спальні райони з центром.

Новые маршруты
Новые маршруты Фото:
Показати ще новини
Радіо NV
X