Євразійський союз ввів мита для заводів Курченка і Ахметова

4 жовтня 2017, 13:05
1076
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Фото: pixabaу/12019

Розмір мита складе 37,89%

Колегія Євразійської економічної комісії (ЄЕК) встановила антидемпінгове мито на гарячекатані куточки, вироблені на українських підприємствах

Про це повідомляє прес-служба організації.

"Комісія встановила факт демпінгового імпорту в ЄАЕС виробів, які випускають ряд українських виробників, в тому числі Азовсталь і Єнакіївський металургійний завод", - йдеться в повідомленні.

Розмір мита складе 37,89%.

Рішення прийнято на основі даних антидемпінгового розслідування за заявою ряду найбільших російських металургійних підприємств: Західно-Сибірського і Нижнетагильского металургійних комбінатів (входять в Євраз бізнесмена Романа Абрамовича), Магнітогорського металургійного комбінату Віктора Рашнікова, а також двох підприємств Северстали Олексія Мордашова.


Меткомбінат Азовсталь (Маріуполь Донецької обл.) - одне з найбільших метпідприємств України. Завод входить до групи Метінвест, основними акціонерами якої є Систем Кепітал Менеджмент Ріната Ахметова (71,24%) і група компаній Смарт-холдинг Вадима Новинського (23,76%). Азовсталь виробляє прокат, кокс, чавун, сталь, агломерат.


Єнакіївський металургійний завод (ЄМЗ) - металургійне підприємство повного циклу. Також входить в холдинг Метінвест. У березні 2017 року група Рината Ахметова втратила контроль над активами і майном заводу на неконтрольованої території. За даними ЗМІ, ЄМЗ контролюється збіглим українським олігархом Сергієм Курченко.


Нагадаємо, в кінці серпня Міністерство торгівлі США ввело мита на імпорт продукції Ferriera Valsider SpA (входить до групи Метінвест).

Вибір редакції

Ігри

Сьогодні, 07:00

article_img
Нові мобільні ігри, за які не соромно
Події

Вчора, 21:29

article_img
Свої чужаки. Як СРСР знищував багатотисячну шведську громаду в Україні
Інновації

Вчора, 12:00

article_img
Спітніла ракета. На чому Ілон Маск збирається доправити людей на Марс

Головне

Політика

Вчора, 19:03

article_img
Припустився помилки. Гнап розповів про репутаційні втрати після скандалу з коштами для військових
Футбол

Вчора, 16:49

article_img
Український футболіст, який тримав польське громадянство, заявив, що суперник з чемпіонату Польщі назвав його "бандерівцем"
Політика

Вчора, 21:10

article_img
Мураєв проти Добродомова. Президентські дебати на Радіо НВ - повний текст і відео