Євразійський союз ввів мита для заводів Курченка і Ахметова

4 жовтня 2017, 13:05
Колегія Євразійської економічної комісії (ЄЕК) встановила антидемпінгове мито на гарячекатані куточки, вироблені на українських підприємствах

Про це повідомляє прес-служба організації.

"Комісія встановила факт демпінгового імпорту в ЄАЕС виробів, які випускають ряд українських виробників, в тому числі Азовсталь і Єнакіївський металургійний завод", - йдеться в повідомленні.

Відео дня

Розмір мита складе 37,89%.

Рішення прийнято на основі даних антидемпінгового розслідування за заявою ряду найбільших російських металургійних підприємств: Західно-Сибірського і Нижнетагильского металургійних комбінатів (входять в Євраз бізнесмена Романа Абрамовича), Магнітогорського металургійного комбінату Віктора Рашнікова, а також двох підприємств Северстали Олексія Мордашова.


Меткомбінат Азовсталь (Маріуполь Донецької обл.) - одне з найбільших метпідприємств України. Завод входить до групи Метінвест, основними акціонерами якої є Систем Кепітал Менеджмент Ріната Ахметова (71,24%) і група компаній Смарт-холдинг Вадима Новинського (23,76%). Азовсталь виробляє прокат, кокс, чавун, сталь, агломерат.


Єнакіївський металургійний завод (ЄМЗ) - металургійне підприємство повного циклу. Також входить в холдинг Метінвест. У березні 2017 року група Рината Ахметова втратила контроль над активами і майном заводу на неконтрольованої території. За даними ЗМІ, ЄМЗ контролюється збіглим українським олігархом Сергієм Курченко.


Нагадаємо, в кінці серпня Міністерство торгівлі США ввело мита на імпорт продукції Ferriera Valsider SpA (входить до групи Метінвест).

Показати ще новини
Радіо NV
X