На Запоріжжяобленерго почався зарплатний страйк

18 листопада 2016, 08:49
3 тис. працівників енергопостачальної компанії Запоріжжяобленерго о 8:00 почали безстроковий страйк через невиплату заборгованості по заробітній платі у розмірі 60 млн гривень

Про це повідомив представник компанії з посиланням на голову профспілкової організації Миколу Бакіна, передають Українські новини.

"Заборгованість по заробітній платі становить 60 млн гривень. НКРЭКУ, гордо відзвітувавши про те, що "забезпечила виплату заробітної плати на ВАТ Запоріжжяобленерго, де-факто передбачила в алгоритмі на листопад лише 25,4 млн гривень. Цієї суми недостатньо навіть для того, щоб повністю покрити заборгованість по виплаті зарплати колективу за вересень", - пояснив він.

Відео дня

Відзначається, що в 10:15 профспілка планує організувати акцію протесту на площі Фестивальній навпроти Запорізької обласної державної адміністрації.

Крім того, повідомляється, що прокуратура почала розслідування невиплати зарплати працівникам Запоріжжяобленерго.

Запорізька обласна державна адміністрація на засіданні енергетичного штабу 15 листопада розглянула питання надання компанії Запоріжжяобленерго фінансової допомоги за рахунок резервного фонду обласного бюджету. Профспілка Запоріжжяобленерго вирішила перенести початок страйку 3 тис. працівників на 18 листопада.

Профспілка вважає, що заборгованість утворилася через встановлений НКРЭКУ алгоритм перерахування постачальникам електроенергії коштів, які компанія отримує від споживачів.

Всього в Запоріжжяобленерго працює близько 6 тис. співробітників.

Показати ще новини
Радіо NV
X