На виставці Зброя та безпека-2016 представили новий український безпілотник ANSER

12 жовтня 2016, 18:41
Держпідприємство Спецтехноекспорт представило на міжнародній виставці Зброя та безпека-2016 в Києві свій новий безпілотник ANSER

Як повідомляє Укроборонпром, основні відмінні риси даного безпілотного авіаційного комплексу - це можливість перебувати в повітрі від 6 до 12 годин, здатність нести на собі корисне навантаження до 5 кг і використання повністю зашифрованих цифрових каналів передачі даних.

Відео дня

При цьому вага самого БПЛА становить 23 кг.

"ANSER доцільно і ефективно використовувати для моніторингу великих територій, берегових ліній, позицій і переміщення противника в глибокому тилу. Детально досліджувати територію дозволяє використання оптики з 32х зумом", - зазначили в держконцерні.

Старт безпілотника здійснюється з катапульти, а посадка - парашутна, завдяки чому для використання даного комплексу не потрібні стаціонарні злітно-посадкові смуги або майданчики.

"На даний момент проводяться відомчі випробування даного комплексу у різних його модифікаціях, у тому числі і з бойовим корисним навантаженням. Розробником безпілотного комплексу є приватне підприємство Спайтек", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Києві відбулася прем'єрна презентація бойового модуля Дуплет.

НВ

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X