На українському ринку газу можуть з'явитися два нових оператори

21 червня 2016, 19:35
Кабінет міністрів 24 червня розгляне і прийме рішення про входження нових операторів на газовий ринок країни, повідомляє Укрінформ

"Обговорення цього питання буде проходити разом із затвердженням концепції Фонду енергоефективності і ввійде складовою частиною в програму дій уряду. Зокрема, передбачається, що Міністерство фінансів, Міністерство соціальної політики, Міністерство палива та енергетики і Міністерство регіонального розвитку разом з НКРЕ повинні вирішити це питання протягом двох наступних місяців", – заявив віце-прем'єр-міністр України – міністр регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ Геннадій Зубко.

Відео дня

Згідно з постановою Кабміну №20, кліринговими розрахунками може користуватися тільки Нафтогаз України, який отримує кошти за рахунок боргів, наприклад, по субсидіях.

"Нам потрібно, щоб цими розрахунками міг скористатися будь-який оператор, який працює на газовому ринку. Оскільки це сьогодні 30 відсотків нашого ринку", – наголосив Зубко.

На його думку, це важливе питання, так як воно пов'язане з економією споживачами наданих субсидій.

"Щоб ті люди, які заощадили субсидію, змогли отримати залишки на свій рахунок і використовувати для здійснення енергоефективних заходів", – резюмував Зубко.

Показати ще новини
Радіо NV
X