На український ринок виходить міжнародна хедхантингова компанія

15 листопада 2016, 16:36
На українському ринку хедхантингу з'явиться новий гравець - в нашій країні відкривається представництво компанії Boyden Global Executive Search, пише delo.ua

Компанія випустить офіційний міжнародний реліз з цього приводу 5 грудня.

Очолить український офіс компанії Олексій Долгих, який до цього протягом семи років був головою іншої executive search компанії Pedersen&Partners.

Відео дня

"Команда консультантів і аналітиків вже сформована. Плюс ми плануємо подвоїти її в перший рік. Також ми плануємо підсилити команду партнерів на початку 2017 року. Це будуть гучні переходи", — стверджує Довгих.

У свою чергу, новим керівником Pedersen&Partners стане Володимир Коломоєць, який вже працював у цій компанії і в середині 2016 року перейшов в "Ward Howell Україна".

За словами Олексія Долгих, Україна чи не єдина велика європейська країна, де компанія Boyden не була представлена. У професійній сфері в Україні компанія планує сфокусуватися на наданні послуг з формування управлінських команд.

Серед ключових гравців executive search ринку, з якими буде конкурувати компанія, Довгих виділяє Pedersen&Partners, Ward Howell, Amrop і World Executive Partners.


Boyden global executive search — світова компанія в сфері підбору персоналу вищої управлінської ланки. Компанія представлена в більш ніж 70 країнах світу.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X