На український ринок газу вирішив вийти ще один світовий енергогігант

20 листопада 2017, 13:01
Дочірня компанія міжнародного енерготрейдера з реєстрацією в Швейцарії DufEnergy - Дюфенерджі Україна подала документи на отримання ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу

Про це йдеться в матеріалах до засідання Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), яке відбудеться 23 листопада.

Відео дня

Згідно з документом, комісії запропоновано видати відповідну ліцензію, яка дозволить компанії безпосередньо поставляти газ кінцевим споживачам в Україні.

Засновниками Дюфенерджі Україна є DufEnergy Trading SA (Швейцарія) і DufEnergy SA (Люксембург), відзначає enkorr.

Директором представництва призначено Зою Головіну.

Основним ліцензованим видом діяльності Дюфенерджі Україна є торгівля природним газом. Крім того, українська "дочка" займається виробництвом і торгівлею електроенергією, а також металами, рудами та промисловими хімічними речовинами.

У листопаді 2016 року швейцарська DufEnergy Trading SA підписала договір на транспортування та зберігання природного газу з оператором газотранспортної системи, компанією Укртрансгаз.


DufEnergy Trading SA з центральним офісом в Лугано (Швейцарія) займається торгівлею електроенергією, природним газом і скрапленим природним газом (LPG). Виручка компанії в 2014 році склала €3,6 млрд. DufEnergy Trading SA є дочірньою компанією Duferco Participation Holdings Limited і афільованою з гірничо-металургійною компанією Duferco Group.

DufEnergy входить до трійки найбільших постачальників природного газу в Україну, за перші три квартали цього року структури швейцарського трейдера продали українським імпортерам понад 1 млрд куб. м газу.


Нагадаємо, раніше свої представництва в Україні відкрили міжнародні трейдери Trafigura, MET Holding, AOT Energy.

Показати ще новини
Радіо НВ
X