На український газовий ринок вийшла швейцарська компанія

9 листопада 2017, 10:17
Українська дочірня компанія міжнародного енерготрейдера з реєстрацією в Швейцарії AOT Energy - АОТ Енерджі Україна отримала ліцензію на постачання природного газу

Відповідне рішення було прийнято на засіданні Національної комісії держрегулювання енергетики і комунальних послуг (НКРЕКУ), передають Українські новини.

Нагадаємо, що в червні 2017 року AOT Energy відкрила в Україні своє представництво.

Відео дня


AOT Energy займається глобальної торгівлею сирою нафтою, нафтопродуктами, нафтохімічними продуктами, природним газом, СПГ і вуглем. Компанія має 8 торгових офісів, розташованих в Азії, Європі та Північній Америці. У 2016 році оборот компанії склав $11,5 млрд.

АОТ Енерджі Україна заснована 14 липня в Києві. 100% статутного капіталу належить швейцарській AOT Gas Holding AG. Керівником української компанії значиться Олександр Марченко. Основним видом діяльності АОТ Енерджі Україна є торгівля природним газом.


Раніше повідомлялося, що дочірня компанія міжнародного енергетичного трейдера MET Holding AG (Швейцарія) - МЕТ Україна (Київ) вперше виставила на електронні біржові торги природний газ, що знаходиться на зберіганні в українських підземних сховищах газу (ПСГ).

Показати ще новини
Радіо NV
X