На українській АЕС відключили енергоблок під дією електрозахисту

28 вересня 2017, 10:07
28 вересня в 04:22 за київським часом енергоблок №2 Південно-Української АЕС (ПУАЕС) відключено від енергомережі під дією електрозахисту

Про це повідомила прес-служба компанії Енергоатом.

За її даними, при перехідних процесах відключення енергоблоку порушень умов та меж безпечної експлуатації не зафіксовано. Обладнання першого та третього енергоблоків ПУАЕС працює в заданому режимі.

Відео дня

Станом на 28 вересня в роботі перебувають 10 з 15 енергоблоків чотирьох діючих АЕС України. На енергоблоці №1 Запорізької АЕС - 40-а доба середнього планового ремонту, блоці №3 ЗАЕС - 225-а доба середнього планового ремонту, блоці №4 ЗАЕС - 55-а доба середнього планового ремонту, блоці №2 Хмельницької АЕС - 33-е доба середнього планового ремонту.


Південно-Українська АЕС - розташована на берегах Південного Бугу в місті Южноукраїнськ Миколаївської області, є відокремленим підрозділом НАЕК Енергоатом. Входить до складу Південно-Українського енергетичного комплексу.

До складу енергокомплексу входять: Южно-Українська АЕС (3 атомні енергоблоки сумарною потужністю 3 тис. МВт), Олександрівська ГЕС на річці Південний Буг (2 гідроагрегати, сумарна потужність 11,5 МВт) і Ташлицька ГАЕС (в експлуатацію введено першу чергу: 2 гідроагрегати загальною електричною потужністю в генераторному режимі 320 МВт, у стадії будівництва друга черга - гідроагрегат №3).

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X