На ТЦ SkyMall знайшовся покупець

5 липня 2017, 08:17
Девелоперська компанія Arricano Real Estate PLC, яка входить в Arricano Group, заявила про готовність купити торгово-розважальний комплекс SkyMall у Києві

Про це повідомила прес-служба компанії.

"Компанія Arricano Real Estate PLC готова купити ТРЦ Sky Mall у банку Південний", - йдеться в повідомленні.

За словами CEO Arricano Михайла Меркулова, якщо банк Південний збирається продати ТРЦ Sky Mall, то компанія готова його викупити, про що направить офіційний лист керівництву банку.

Відео дня

"Щоб займати гідне місце в ТОП українських банків, будь-якій фінансовій установі потрібно позбавлятися від супер-токсичних активів (Sky Mall для банку є саме таким). Активи з рейдерським запахом впливають на репутацію банку, відлякують серйозних клієнтів та інвесторів, а Sky Mall - це найгучніший скандальний випадок, коли іноземному інвестору не вдалося захистити свою власність в Україні", - пояснив він.

Нагадаємо, що у вересні 2014 року 100% корпоративних прав на об'єкт було передано голландській Financing&Invest Solutions BV, а право власності на ТРК було оформлено банком Південний через непогашену заборгованість в розмірі $32 млн.

Конфлікт між Андрієм Адамовський і естонцем Хіллар Тедер триває з 2010 року. Stockman Адамовського виділила на добудову торгового центру $40 млн. Натомість вона отримала від Arricano 50% + 1 акцію в кіпрському офшорі Assofit Holdings Limited, який володів ТРЦ через компанію Призма Бета.

Високий суд правосуддя підтвердив рішення Лондонського міжнародного арбітражного суду, що дозволяє Arricano викупити частку в проекті ТРК Sky Mall.

У травні 2016 року Лондонський міжнародний арбітражний суд своїм остаточним рішенням повернув київський ТРК SkyMall компанії Arricano Real Estate Plc.

Згідно з вердиктом, всі акції компанії Assofit Holdings Limited повинні були до 5 червня безкоштовно перейти від Stockman Interhold SA Андрія Адамовського у власність Arricano Real Estate Plc Хіллара Тедера.

Незважаючи на винесене Лондонським міжнародним арбітражним судом від 5 травня 2016 року арбітражне рішення на користь Arricano, компанія Stockman не здійснила і не забезпечила передачу акцій у встановлений для цього термін.

Раніше повідомлялося, що банк Південний (Одеса) планує продати київський торгово-розважальний комплекс SkyMall.

Показати ще новини
Радіо НВ
X