На світовому ринку нафта перейшла до зниження

23 грудня 2016, 08:51
Світові ціни на нафту знижуються в останній день робочого тижня на тлі фіксації інвесторами прибутку напередодні свят, повідомляє Прайм

Так, у 7:18 за Києвом вартість лютневих ф'ючерсів на північноморську нафтову суміш марки Brent знижувалася на 0,33% - до $54,87/барель, лютневих ф'ючерсів на нафту марки WTI - на 0,43%, до $52,72/барель.

Відео дня

У четвер, 22 грудня, нафта дорожчала завдяки здешевленню долара на тлі слабкої статистики з США по ринку праці, а також доходів і витрат споживачів. Обсяг торгів на ринку нафти невеликий напередодні свят, але загальні настрої інвесторів залишаються позитивними, пише газета The Wall Street Journal. Це пов'язано з очікуваннями зменшення пропозиції нафти в світі у зв'язку з домовленостями країн, що входять і не входять в ОПЕК, за скорочення видобутку "чорного золота".

"Ми віримо, що ... ребалансування (на ринку - ред.) нафти відбувається, і ціни зростуть до $60 за барель у 2017 році", - наводить газета думку аналітика OCBC Bank Барнабаса Гана (Barnabas Gan).

Стримали здешевлення нафти дані про те, що імпорт нафти в Китай виріс в листопаді на 18% в річному вираженні, до 32,35 мільйона тонн або 7,9 мільйона барелів на день, пише газета. При цьому імпорт нафти з Росії збільшився в річному вираженні на 18%, до 4,6 мільйона тонн, а з Саудівської Аравії - на 29%, до 4,71 мільйона тонн.

Показати ще новини
Радіо НВ
X