На новий транспорт Києву потрібно більше 3 млрд грн

23 березня 2016, 20:47
313
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Київська влада планує закупити нові тролейбуси, автобуси, електробуси і трамвайні вагони

Фото: архів Електрон

Згідно з  глобальним планом заходів на 2016-2018 роки, київська влада планує закупити трамвайні вагони, тролейбуси, автобуси і електробуси на суму 3,075 млрд грн

Про це повідомляє Автоконсалтинг.

В рамках програми розвитку до 2025 року, яка закріплена в розпорядженні КМДА №100 від 26 лютого 2016 року, виділять 25 млрд грн на модернізацію транспортної інфраструктури.

На розвитку паркувального простору направлять 1,024 млрд грн. Аеропорту Київ виділять 263,1 млн грн.

Також влада витратить 732,3 млн грн на інформатизацію міста.

Фінансувати всі транспортні зміни будуть за рахунок кількох джерел: бюджет Києва, держбюджет, в тому числі державний фонд регіонального розвитку, інвестори, бюджети підприємств, міжнародна технічна допомога, а також інші джерела, які не заборонені законом.

Прийнятий документ дав старт кампанії по вибору майбутніх постачальників електротранспорту, автобусів і електробусів для Києва.

На думку видання, головним претендентом на постачання тролейбусів і автобусів буде луцький завод Богдан. В тендері також можуть взяти участь львівський Електронмаш, Маз і Лаз.

Крім того, Автоконсалтинг зазначає, що фаворитами київської влади на постачання трамваїв є польська Pesa, львівський Електронмаш і одеська Татра-південь. Гіпотетичний інтерес до столичного ринку проявляє канадська Bombardier і німецький Siemens.

Нагадаємо, що Київ планує закупити 170 автобусів для нових маршрутів. 

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися