На місці будівельного ринку в столиці планують побудувати торговий комплекс

8 листопада 2016, 16:47
Компанія Козак, яка є власником будівельного ринку Харківський по вул. Ревуцького, 40 в Києві, має намір на його місці – ділянці 2,36 га – побудувати торговий комплекс (ТК), проти чого виступають працівники ринку

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Як повідомив агентству один з підприємців, що побажав залишитися неназваним, між адміністрацією ринку в особі компанії Козак і підприємцями, які орендують торгові приміщення на ринку, зав'язався конфлікт, в суботу останні організували акцію протесту з підпалом шин.

Відео дня

При цьому заступник голови Київської міськдержадміністрації (КМДА) Олександр Спасібко повідомив, що в ході проведеної в понеділок зустрічі з представниками обох сторін, представник компанії Козак надав документи, що підтверджують право на будівництво торгового комплексу.

"Землевідведення здійснено під будівництво торгового комплексу, є декларація на підготовчі роботи, надана Держархбудінспекцією. КМДА перевірила документи, також сьогодні ДАБІ здійснить виїзд на додаткову перевірку, щоб там не було порушень. На даний момент підприємство має право на проведення виключно підготовчих робіт. Щоб почати будівництво, необхідно зібрати і підготувати необхідну документацію та отримати декларацію на будівельні роботи", - повідомив він.

При цьому, за словами підприємця, на цій ділянці планують будувати житловий комплекс (ЖК). Зокрема, як він стверджує, компанія Perfect Group має намір побудувати РК Лебединий.

"Згідно з проектом, повинні частково засипати озеро Лебедине, засипка гідротехнічних споруд, які відводять всю талу і дощову воду з Дарниці через озеро Лебедине, каскадом в Дніпро", - розповів співрозмовник.

Інформацію про будівництво ЖК також підтвердив екс-голова Дарницької районної в Києві держадміністрації Геннадій Сінцов.

У свою чергу, в компанії Perfect Group відмовилися коментувати дану інформацію.

Показати ще новини
Радіо NV
X