На Миколаївщині директор держпідприємства організував центр з "відмивання" грошей

14 листопада 2017, 09:44
Співробітники Служби безпеки України викрила в Миколаївській області директора державного підприємства агропромислового комплексу, який організував конвертаційний центр

Як повідомляється, чиновник укладав договори з обробки земель держвласності з комерційними фірмами, оформленими на його родичів, значно завищуючи вартість робіт.

Він також незаконно надавав у користування земельні ділянки без оформлення договорів.

Відео дня

"Для переводу незаконно отриманих коштів в готівку зловмисники зареєстрували на підставних осіб понад двадцять фіктивних підприємств і відкрили рахунки в декількох банках Миколаєва", - розповіли у СБУ.

Крім того, учасники конвертаційного центру також зареєстрували комерційну структуру на території однієї з балтійських країн, через яку намагалися вивести кошти за кордон.

"Оборот конвертаційного центру в квітні-листопаді 2017 склав близько 50 млн гривень. Під час обшуків в офісах і місцях проживання членів протиправної схеми оперативники СБУ виявили та вилучили понад мільйон гривень, банківські картки, чекові книжки, "чорну" бухгалтерію, документацію і печатки фіктивних фірм ", - додали у відомстві.

Раніше повідомлялося, що в Кропивницькому ліквідували міжрегіональний конвертаційний центр з багатомільйонним обігом.

Показати ще новини
Радіо НВ
X