На металобрухт. Аеропорт Суми залишився без трапів і паливного складу - ЗМІ

8 листопада 2016, 18:23
634
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Універсальні трапи порізали на металобрухт незважаючи на те, що вони знаходилися в справному стані

Аеропорт Суми тепер не може приймати літаки, які потребують трапів, а також заправки

Це випливає з інформації в колективному листі працівників підприємства в адресу міністра інфраструктури України Володимира Омеляна, яке є в розпорядженні avianews.com.

"Універсальні трапи на базі УАЗ 452 СТП 21 порізали на металобрухт незважаючи на те, що вони знаходилися в справному стані і підходили до літаків іноземного виробництва Boeing, Airbus, Embraer. [...] Зараз невідомо, яким чином аеропорт зможе прийняти літак, не оснащений своїм трапом", - йдеться в листі.

Також у зверненні зазначається, що "знищено під корінь" і здано на металобрухт склад пально-мастильних матеріалів, який складався з ємностей для зберігання палива, насосних станцій, системи фільтрації, бензоколонки для обліку палива і підготовлених паливозаправників.

У тексті зазначається, що використовувати для цих цілей ємності на АЗС або у фізичних, юридичних осіб не можна, оскільки у них немає відповідної системи фільтрації для авіаційних паливно-мастильних матеріалів, тому можна було б переобладнати склад аеропорту в пункт заправки.

Крім цього, випливає з інформації в листі, аеропорт втратив трактор К701 Кіровець, який використовувався для очищення злітно-посадкової смуги в зимовий період, і техніки на базі ЗІЛ 130.

"Навіщо знищувати техніку, яка після незначного технічного обслуговування могла б використовуватися для потреб військових. І особливо зараз, коли волонтери знаходять способи відновити таку техніку та передати її для потреб в зоні АТО", - пишуть автори листа.

На даний момент аеропорт Суми приймає тільки рідкісні чартерні рейси, які виконуються на невеликих регіональних літаках. Довжини смуги аеродрому в 2500 метрів достатньо для прийому середньомагістральних літаків типу Boeing 737, A320, McDonnell Douglas.

Вибір редакції

Інновації

Сьогодні, 20:00

article_img
Аквамен відпочиває. США розробляють підводних бойових роботів
Авто

Сьогодні, 07:01

article_img
Найкращі кросовери з пробігом до $15 тис.
Політика

Сьогодні, 08:35

article_img
Просвітили наскрізь. Сильні і слабкі сторони шести ключових кандидатів у президенти

Головне

Геополітика

Сьогодні, 13:45

article_img
Екс-держсекретар Керрі пояснив, чому адміністрація Обами не надала Україні летальної зброї
Країни

Сьогодні, 10:05

article_img
Мадуро запропонував прийняти план розгортання військ на випадок вторгнення
Політика

Сьогодні, 17:16

article_img
Гроші, будинки, машини. НВ вивертає навиворіт кожного із шести основних кандидатів у президенти