На Львівщині відкрили нову сонячну електростанцію

28 квітня 2017, 22:14
У Яворівському районі Львівщини 28 квітня урочисто відкрили першу чергу нової електростанції Озерна, потужністю 9,9 МВт.

Як повідомляє Zahid.net, власниками нового об’єкту є ТзОВ Ліг Агро, яку пов’язують з народними депутатами Ярославом та Богданом Дубневичами. Вони також були присутні на відкритті.

Відео дня

За словами директора ЛігАгро Олександра Гирича, електростанція розміщується на території 14,62 га встановлено 37 500 фотоелектричних модулів JASolar, китайського виробництва.

Очікується, що електростанція вироблятиме близько 11 000 000 кВт/год на рік.

Компанія продаватиме електроенергію за зеленим тарифом держпідприємству Енергоринок.

Вартість будівництва Озерної склала понад $10 млн. Кошти залучили від латвійського Балтінвест Холдингу.

В майбутньому власники бізнесу планують ввести в експлуатацію ще дві черги електростанції. Відомо, що компанія взяла у довготермінову оренду земельну ділянку у Залузької сільради, площею 41,7 га.

Нагадаємо, що у Вінницькій області здадуть в оренду 110 га земель для реалізації інвестпроекту в 30 млн євро з будівництва сонячних електростанцій.

Також раніше Норвезька компанія Scatec Solar запропонувала будівництво двох сонячних електростанцій потужністю 60 МВт в Україні.

Крім того повідомлялося, що 53 компанії подали заявки на отримання земельних ділянок для будівництва сонячних електростанцій в Чорнобильській зоні відчуження (Київська область).

Показати ще новини
Радіо НВ
X