На купівлю ГЕС, ОПЗ і УБРР є заявки і зацікавлені особи – Фонд держмайна

15 листопада 2016, 14:59
Фонд державного майна (ФДМ) повідомляє про високий інтерес інвесторів до приватизації гідроелектростанцій на Південному Бузі та наявності потенційних покупців Українського банку реконструкції і розвитку (УБРР) та Одеського припортового заводу (ОПЗ)

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

"Ми вже маємо більше 10 заявок на кожну ГЕС, причому більшість інтересантів - іноземці. Є зацікавлені в покупці УБРР і ОПЗ", – повідомив глава ФДМ Ігор Білоус.

Відео дня

При цьому він зазначив, що на відміну від самих заявників Фонд не має права розголошувати назви компаній, країни їх походження та кількість, а також коментувати чиїсь заяви.

Білоус наголосив, що ФДМ готує прозорі та відкриті конкурси і чекає всіх претендентів, а остаточний список учасників визначать конкурсні комісії.

"Адресна приватизація давно пішла в небуття. Ми ставимо всіх в однакові умови, відповідно до законодавства. Тому для нас чим більше заявників - тим краще. Конкуренція дає шанс зробити більше кроків і істотно збільшити стартові ціни", – вказав глава Фонду.

Нагадаємо, що ФДМУ призначив на 22 і 24 листопада конкурси з відкритістю пропонування ціни за принципом аукціону з продажу цілісних майнових комплексів (ЦМК) Костянтинівської та Мигейской гідроелектростанцій (ГЕС), розташованих на річці Південний Буг, за стартовою ціною відповідно 13,761 млн грн і 10,863 млн грн. Кінцевий термін прийому заяв на них – відповідно 14 і 16 листопада.

Конкурс з реалізації 99,9945% акцій УБРР за стартовою ціною 82,827 млн грн намічений на 30 листопада, а заявки на нього приймаються до 24 листопада.

Продаж 99,567% акцій ОПЗ призначена на 14 грудня 2016 року. Початкова ціна – 5,16 млрд грн, крок торгів – 150 млн грн. Звертатися до ФДМ з ініціативою укладення договорів про конфіденційність потенційні покупці можуть до 29 листопада 2016 року, а прийом конкурсної документації та остаточного проекту договору купівлі-продажу завершується 6 грудня.

Показати ще новини
Радіо НВ
X