На кордоні з Росією затримано 72 вагони - МЕРТ

13 липня 2016, 16:13
За даними оперативного Штабу з реагування, 13 липня на кордоні України з Росією затримано 72 вагона, які прямували в Казахстан і Киргизстан

Про це повідомляє прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі.

13 вагонів відправили за зміненим маршрутом, а решта, 59, залишаються на кордоні.

Також Росія не пропускає український транспорт на білорусько-російському кордоні. За неофіційною інформацією, за станом на 13 липня на станції Орша-Західна (Республіка Білорусь) затримано близько 55 вагонів.

Відео дня

Крім того, виникають проблеми і у водіїв вантажних автомобілів при перетині білорусько-російського кордону.

"Станом на 9:00 13-го липня, за оперативною інформацією, отриманою від українських перевізників, на пункті пропуску Редьки-Червоне перебувають близько 50 українських транспортних засобів. За останню добу 5 українських транспортних засобів отримали відмову в оформленні для перетину кордону", – повідомляють у МЕРТ.

Нагадаємо, 3 червня Росія оприлюднила укази президента Володимира Путіна, які вводять додаткові обмеження транзиту українських товарів в Казахстан і Киргизистан. Також під обмеження потрапив транзит товарів із США, ЄС, Канади та Норвегії.

Після чого Міністерство економічного розвитку і торгівлі України закликало Казахстан вимагати від Росії скасування обмежень на транзит українських товарів.

У відповідь голова комітету транспорту міністерства з інвестицій та розвитку Казахстану Асет Асавбаев повідомив, що переговори з Росією на тему зняття обмежень на транзит українських товарів ведуться на високому рівні.

Показати ще новини
Радіо NV
X