На кордоні з Польщею побудують український товарний термінал

16 жовтня 2018, 11:28

Депутат Ковельської районної ради, бізнесмен Юрій Хороших планує побудувати логістичний центр для перевалки вантажів із залізничної станції Ягодин близько пропускного пункту Ягодин-Дорогуськ на приналежній йому ділянці в 1,5 га.

Про це йдеться в повідомленні видання Голос України, передає агентство Інтерфакс-Україна.

"Ягодин має перевагу в тому, що траса Київ-Варшава розміщена від шляхів на відстані менш ніж 100 м, тобто існують прекрасні можливості перевантажувати все з вагонів в автомобілі і навпаки", - сказав Хороших.

Відео дня

Депутат уточнив, що його ділянка перебуває в 40-50 метрах від шосе Київ-Варшава і межує з шляхами українського і європейського стандартів.

Він уточнив, що вже наступного місяця планує почати відвантаження щебеню і кварцового піску, оскільки їх вартість за кордоном набагато вища, ніж в Україні.

За його словами, в таких планах - встановлення навантажувача для контейнерів 20-40 тонн. Як зазначив депутат, наразі на північному заході України подібні потужності з перевантаження контейнерів відсутні, тоді як на польських станціях Дорогуськ і Хелм такі операції проводять.

Він додав, що його ділянка дозволяє завантажувати контейнери одразу в вагони європейського стандарту, і оскільки станція Ягодин - прикордонна, то постановка вагонів буде оплачуватися як до кордону, відповідно до польського тарифного плану, що здешевить послугу.

Показати ще новини
Радіо NV
X