Власник марки Королівський смак запустив соєвий завод

11 грудня 2017, 13:37
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Новий завод з переробки сої, який належить підприємству Віктор і К (ТМ Королівський смак) запустили в смт Власівка Світловодської міської ради у Кіровоградській області

Про це повідомила прес-служба державної архітектурно-будівельної інспекції України.

“Виробничі потужності олійноекстраційного заводу з переробки насіння сої становлять 700 т на добу”, - йдеться в повідомленні.

Відео дня

Підприємство випускатиме гідратовану соєву олію, гранульований і негранульований соєвий шрот, а також соєву гранульовану оболонку.

Згідно з повідомленням, замовником та генеральним підрядником будівництва виступило підприємство Віктор і К. Компанія спеціалізується на виготовленні соняшникової олії, різних соусів і майонезів.

Їі потужності з переробки складають 400-500 т насіння на добу, з виробництва – 170-210 т олії на добу і до 30 т майонезу. На внутрішньому ринку підприємство представлено ТМ Королівський смак.

Нагадаємо, що у січні 2017 року підприємство Віктор і К вирішив побудувати соєвий завод.


Компанія Віктор і К була заснована в 1998 році Віктором Королем, якому також належить Королівський смак. Згідно з даними в держреєстрі, Король є єдиним власником і генеральним директором підприємства.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X